9446

İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

Enes Kadrı
Programlarınız çok güzel devamını bekleriz

Ali
Size teşekkürler

Bursa Evden Eve Nakliyat
Sitenizin arayüzü iyi olduğu gibi yayın içeriğinizde oldukça kaliteli. Radyoculuk hayatınızda başarılar dileriz. www.bursakalenakliyat.com

isimsiz
Sayın yetkili internetten radyonuz dinlenmiyor. Başka bir arkadaşa ilgileniyoruz demişsiniz ama sanırım standart cevap yazıp geçmişsiniz.

Bursa Oto Ekspertiz
Siteniz Çok Güzel Tüm Emeği Geçen Çalışan Arkadaşlarımıza Teşekürler.Başarlarınızın Devamını Dilleriz... www.bursaotoekspertiz.com.tr

Ali
internet üzerinden radyonuz dinlenmiyor ses çok kötü ilgilenin lütfen.
ilginizden dolayı teşekkür ederiz sayın dinleyicimiz ses kalitesini daha iyi yapmaya çalışıyoruz şu anda teşekkürler
Cevap

Enes Atlığ
Sanatın ve Medyanın her dalında İslami içerik görmek gerektiği kanaatindeyim. Radyonuz ( 101.7 Engin FM) Milli Manevi değerlerimize uygun kaliteli yayın yapmakta. Allah başarılarınızı daim etsin.
teşekkürler.
Cevap

Yaman
Selamün aleyküm . Sizden bi İsteğim Olacak Bugün(22.04.2015) Çarşamba Saat 22:00-23:00 Arası Bir şiir gibi veya düz metin gibi okunan ne desem bilmiyorumda şiir gibiydi Örnek vereyim Mahkeme aradım, Suçlu aradım suçlu Nefsimmiş , Günahlarımı Saklamak istedim saklayamadım , kendini övme İnsanları öv , hata kusurlarını Arama kendi Hata kusurlarını Bul , gibi sözler geçen bir şiirdi , onu yayın arşivinize koyabilirmisiniz mp3,wma,amr ses biçimi olarak veya kaynak varsa epostama link atabilirmisiniz , Şimdiden Teşekkür Ederim , Saygılar Hürmetler Dilerim , Allah'a Emanet Olsun, Esselamun Aleyküm.
Aleyküm selam. Sevgili dinleyicimiz ilginiz için teşekkürler. İsteğiniz üzere yayın arşivimize ''ÖLMEDEN ÖNCE ÖLÜNÜZ'' adlı programımız eklemiş bulunmaktayız. Yayın arşivimizden indirebilir ve dinleyebilirsiniz. Herhangi bir sorun olursa radyoengin@hotmail.com veya 0274 223 85 55 no lu telefondan bizle iletişime geçebilirsiniz.
Cevap

Mehmet SEVEN
Kütahya denilince benim Mustafa GAZEL hocam aklıma gelir. Beraber çalıştım hocamla. İsabet olmuş tesadüf gördüm. Hocama selam ve hürmet ederim.

zehra erensoy
Kütahyaya sempati duymamı sağlayan yegane insan Tuğba Anatoprak... El ele versek yine kabeye koşsak seninle

« Önceki Sayfa 1 2 Sonraki Sayfa »